(link otworzy duże zdjęcie)

Propozycja dla przedsiębiorców

Prowadzisz swój biznes? Myślisz o jego rozwoju, brakuje Ci środków?  Zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozwoju i  inwestycji Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Start-upów. Organizatorzy: Starosta Olsztyński i Bank Gospodarstwa Krajowego. Wtorek,  4 sierpnia 2020 r. godz. 13.00, Starostwo Powiatowe w Olsztynie, pl. Bema 5, sala konferencyjna

Spotkanie składa się z dwóch części:

Część I – merytoryczna

Jeżeli jesteś właścicielem mikro, małej lub średniej firmy, lub założyłeś start-up, to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.

Część II – networkingowa

Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

Zgłoszenia są przyjmowane do 31 lipca, tel. 89 521 05 41. Program w załączniku. 

 

 

 

Opublikowano: 28 lipca 2020 15:46

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 298

Załączniki:

program_spotkania_informacyjnoszkoleniowego__sp_olsztyn__04082020_r_godz1300.pdf [144.76 KB]

plakatwojwarminskomazurskie_2.pdf [2.56 MB]