(link otworzy duże zdjęcie)

28. Finał WOŚP w gminie Purda

Już w najbliższą niedzielę będziemy wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Sztab gminny, działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Purdzie, koordynuje działania w ramach 28. Finału WOŚP.

PIĄTEK, 10 stycznia, godz. 9:30

Przedszkole w Purdzie

Grupa przedszkolna Biedronki zaprasza na inscenizację „W świecie wierszy Jana Brzechwy”

NIEDZIELA ,12 stycznia, od godz. 15:00

Hala sportowa w Marcinkowie

W programie:

Wiedźmuchy, Valersi, pokaz tańca – grupa Piotra Fiedorowicza, Przedszkole Jarzębinki w Klewkach, Schola „Nutki Świętego Walentego” z Klewek, Koło Gospodyń Wiejskich Szczęściary, Let`s Dance, Faster.

Poza tym: licytacje, loteria fantowa, cegiełki, stoisko gastronomiczne przygotowane przez panie z sołectw Klebark Mały, Klebark Wielki, Ostrzeszewo i Patryki, słodka kawiarenka przygotowana przez UTW w Purdzie, stoisko gastronomiczne ŚDS w Marcinkowie z filią w Prejłowie i GOPS w Purdzie, stoisko Rugby Team Purda, kącik zabaw dla dzieci przygotowany przez Annę Orodzińską (skumaj.to), kącik fryzur Eweliny Szramowskiej, stanowisko strzeleckie przygotowane przez Jana Niedzwieckiego, foto-budka.

NIEDZIELA ,12 stycznia, od godz. 15:00

Świetlica wiejska w Butrynach

W programie:

- Volore, Kristars, Orkiestra Dęta BTS Pasym, Ania Modrzyńska, Julia Krauze, Brtek Chmielewski, Valentina Macierzewska – II wicemiss Warmii i Mazur, o godz. 20.00 – światełko do nieba.

Poza tym: pokaz pierwszej pomocy OSP Butryny, taniec towarzyski, kawiarenka, butryński bazarek, ognisko i licytacje.

 

GOK w Purdzie przyjmuje gadżety i vouchery na licytacje. Dotychczas przekazali je: Aeroklub Warmińsko-Mazurski, Park Rozrywki Aktywnej BARTBO, Warmiolandia Miasto Dzieci, Warmiolandia Mądre Klocki, Figlolandia Salon zabaw dla dzieci, KINETIC Fitness Club, 7 Jump Street Park Trampolin Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie, Papugarnia Olsztyn, Salon Fryzjerski Black & White, Arkas-Projekt, Pasieka Edukacyjna Warmińska Pszczoła, Teatr Jaracza Olsztyn, Jolanta Kolinko, Kowiel Bogumiłka, Grażyna Kowiel, Pasieka pod Klonem, Pajtuński Młyn, Huta Szkła w Olsztynku, Family Farm ferma Wyrandy, Bank Spółdzielczy w Szczytnie, Avena Tadeusz Awiżeń, Błękitni Stary Olsztyn.

Uczestniczki zajęć „Wstążeczkowe cudeńka”, prowadzonych przez Dorotę Semeniuk, przygotowały na licytację ozdoby, a Ewelina Szramowska przekazała własnoręcznie uszyte kominy z czapkami i ubranka. Na licytujących czeka także fantastyczna skrzynka na klucze przekazana przez Decoupage.xyz oraz szydełkowe cuda przygotowane przez panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Purdzie.

GOK w Purdzie zakupił ‘wośpowie” gadżety. Do wylicytowania podczas finału w Marcinkowie będą m.in. poduszki, kalendarze, zegary, torby, koszulki, kubki, magnesy, breloki, itd. Część gadżetów została przekazana na finał w Butrynach.

Można przekazywać dary na licytacje również bezpośrednio do Butryn – przyjmuje je Pani Sabina Witkowska w salonie fryzjerskim.

Uroczysko Deresze oferuje na rzecz 28 Finału WOŚP weekendowy pobyt dla dwóch osób. Licytacja na Allegro: https://allegro.pl/oferta/weekendowy-pobyt-w-uroczysku-deresze-8839883930?fbclid=IwAR1WpQ6B9IAydcNujYbEvJ9_jH9acQ3QSDv70s_G0aILJsXkdWvuVHhJrZg

Finał WOŚP w gminie Purda wsparła też Agroturystyka ''Nad Stawem'' u Moniki i Czarka. Podczas finału w Marcinkowie do wylicytowania będzie także spacerowy wyjazd w teren na koniach huculskich.

W sprawach organizacyjnych można się kontaktować z GOK w Purdzie, tel. 89 512 46 63

Opublikowano: 08 stycznia 2020 14:57

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1244