(link otworzy duże zdjęcie)

5 czerwca - zamknięcie drogi powiatowej

Uwaga! Od środy, 5 czerwca 2019, fragment drogi powiatowej z Olsztyna w stronę Klebarka Wielkiego (nr 1464) będzie zamknięty – dokładnie na odcinku Klebark Mały – Klebark Wielki, licząc w kilometrach od wyjazdu z Olsztyna od 2 do 4,85 km. OBJAZD przez Klewki. Utrudnienia potrwają do 31.08.2019 r. Wykonawca zastrzega sobie prawo do wydłużenia wskazanego terminu.

Autobusy szkolne będą kursować bez zmian. Dojazd do posesji będzi zachowany. Zależnie od tego, z której strony Państwa posesji prowadzone będą roboty, dojazd będzie w kierunku przeciwnym - albo przez Ostrzeszewo, albo pzez Klebark Wielki i Klewki.

Mieszkańcy Klebarka Małego i tzw. Klebarka Średniego (posesje pomiędzy jedną a drugą wsią) otrzymają specjalne przepustki upoważniające do przejazdu. Przepustki wydaje Biuro Budowy przy al. Piłsudskiego 93A (kontener) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00. Trzeba mieć przy sobie dokument potwierdzający miejsce zamieszkania, zameldowania (np. prawo jazdy). Dokumenty będą wydawane do 21 czerwca.

Czasowe zamknięcie jest związane z przebudową drogi powiatowej i tzw. obwodnicy Klebarka Małego. Wykonawca robót: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki.

Opublikowano: 04 czerwca 2019 12:10

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 3821

Załączniki:

mapa_objazdu_klebark_wielki.jpg [144.95 KB]