(link otworzy duże zdjęcie)

KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE ZAŁOŻEŃ DO ANALIZY MOŻLIWOŚCI LOKALIZACJI PARKINGÓW P+R W OLSZTYNIE I JEGO OBSZARZE FUNKCJONALNYM

 

Analiza lokalizacji parkingów P&R – konsultacje społeczne

Zapraszamy Mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących lokalizacji parkingów Park&Ride (P&R). Konsultacje dotyczą lokalizacji parkingów w całym Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Olsztyn (obejmującym obszar Olsztyna oraz Gmin Barczewo, Stawiguda, Dywity, Jonkowo, Purda i Gietrzwałd).

Celem konsultacji jest poznanie Państwa opinii o lokalizacji parkingów, ich wyposażeniu i działaniach, które mogą zachęcić Państwa do korzystania z nich.

Poniżej załączona jest ankieta konsultacyjna. Prosimy o jej wypełnienie w terminie do 16 listopada 2018 r. Ankieta jest dostępna również w formie interaktywnej (Google Forms – pod tym adresem) oraz w wersji papierowej w siedzibie Urzędu Gminy, w Purdzie Tam też prosimy składać wypełnione ankiety papierowe; skan ankiety można wysłać również na adres konsultacje@lpw-consulting.pl. Termin składania/wysyłania ankiet upływa 16 listopada 2018 r.

W związku z konsultacjami odbędzie się również spotkanie warsztatowe, którego celem jest poznanie Państwa szczegółowych opinii o lokalizacji parkingów. Spotkanie odbędzie się 8 listopada 2018r. o godzinie 17:00 Gminnym Ośrodku Kultury w Klewkach nr 15.

Wszelkie pytania związane z konsultacjami proszę kierować na adres konsultacje@lpw-consulting.pl.

Do pobrania:

- Ankieta konsultacyjna

Opublikowano: 25 października 2018 12:54

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 413

Załączniki:

ankieta_mof_olsztyn_parkingi_zalacznik.pdf [1.73 MB]