(link otworzy duże zdjęcie)

Stypendia w ramach „Lokalnego Programu Wsparcia Szczególnie Uzdolnionych Uczniów z terenu Gminy Purda” przyznane!

W tym roku po raz trzeci uczniowie z terenu naszej gminy, którzy spełnili wszystkie warunki zawarte w Uchwale Rady Gminy aby otrzymać stypendium w ramach „Lokalnego Programu Wsparcia Szczególnie Uzdolnionych Uczniów z terenu Gminy Purda” otrzymają stypendium Wójta Gminy Purda za rok szkolny 2017/2018.

Do tegorocznej 3 edycji zgłosiło się lub zostało zgłoszonych przez swoich trenerów, nauczycieli lub dyrektorów szkół 55 uczniów, z czego 54 otrzymało stypendium Wójta. 9 uczniów otrzymało stypendium w kategorii stypendium sportowe, 45 uczniów otrzymało stypendium w kategorii stypendium naukowe. Jedna osoba nie otrzymała stypendium ze względu, iż miejscem zamieszkania dziecka jest inna gmina.

Serdecznie zapraszamy na III Gminną Galę Stypendialną 15 października 2018 r. do Gminnego Domu Kultury w Klewkach na godzinę 17.

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu tegorocznych stypendystów w ramach „Lokalnego Programu Wsparcia Szczególnie Uzdolnionych Uczniów z terenu Gminy Purda” za rok szkolny 2017/2018:

Stypendium sportowe:

  • Zimerman Kewin Jan, ZSP w Purdzie
  • Dziuba Monika, SP 10 w Olsztynie
  • Kondrusik Nina, Gimnazjum Nr. 3 w Olsztynie
  • Błaszkiewicz-Kumar Szymon, ZSP w Purdzie
  • Kozłowska Aniela, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny w Olsztynie 
  • Kozłowski Piotr, Gimnazjum Nr 22 Katolickie im. Św. Rodzinny w Olsztynie 
  • Drążkiewicz Igor, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie
  • Piątkowska Wanessa, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie
  • Piątkowski Szymon, ZSMS w Olsztynie nr 10
Stypendium naukowe:
  • Świdroń Ewa, ZS w Pasymiu
  • Lejman Karol, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Olsztynie
  • Lejman Dominik, Gimnazjum Nr 12 w Olsztynie
  • Śniadach Patryk, Szkoła Podstawowa Nr 11 z oddziałami gimnazjalnymi
  • Piotrowska Luiza Kornelia, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kronowie
  • Byszko Wiktoria, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olsztynie
  • Dąbrowska Aleksandra, Szkoła Podstawowa w Klebarku Wielkim
  • Kacprzak Pola, Szkoła Podstawowa w Klebarku Wielkim
  • Wikieł Dawid, Szkoła Podstawowa w Klebarku Wielkim
  • Grenda Izabela, Szkoła Podstawowa w Klebarku Wielkim
  • Żurańska Anna, Szkoła Podstawowa w Klebarku Wielkim
  • Mateusiak Katarzyna, Szkoła Podstawowa w Klebarku Wielkim
  • Napiórkowska Kinga, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olsztynie
  • Kuciński Maciej, Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
  • Koszela Wiktor, Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
  • Kaczyńska Julia, Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
  • Żaguń Anna Krystyna, ZSP w Purdzie
  • Balukiewicz Szymon Adam, ZSP w Purdzie
  • Jędrzejewska Alicja, ZSP w Purdzie
  • Mierzejewski Kacper, ZSP w Purdzie
  • Oksiuta Amelia, ZSP w Purdzie
  • Szablak Zuzanna Weronika, ZSP w Purdzie
  • Przęślica Dominik, ZSP w Purdzie
  • Żaguń Aleksandra Barbara, ZSP w Purdzie
  • Duda Emilia, ZSP w Purdzie
  • Kossak Wiktoria, ZSP w Purdzie Gimnazjum
  • Kozłowska Magdalena, ZSP w Purdzie Gimnazjum
  • Kuś Martyna, ZSP w Purdzie Gimnazjum
  • Ruszczyk Adela, ZSP w Purdzie Gimnazjum
  • Zuśka Wiktoria, ZSP w Purdzie Gimnazjum
  • Kłos Julia, ZSP w Purdzie Gimnazjum
  • Gulbińska Oliwia, Szkoła Podstawowa w Pasymiu
  • Janysz Paweł, Szkoła Podstawowa w Klebarku Wielkim
  • Gwiazda Monika, Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
  • Wolańska Paulina, Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
  • Perduta Julia, Szkoła Podstawowa w Szczęsnem 
  • Nawrocka Wiktoria, Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
  • Mąka Amelia, Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
  • Bubeła Alicja, Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
  • Soin Stanisław, Gimnazjum Katolickie Nr 22 im. Św. Rodziny w Olsztynie
  • Frąckiewicz Monika, ZSP w Butrynach
  • Kwiatkowska Róża, ZSP w Butrynach
  • Klewiado Agata, ZSP w Butrynach
  • Dybowska Justyna, ZSP w Butrynach
  • Bogucka Karolina, ZSP w Butrynach

Opublikowano: 28 września 2018 14:16

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 362