(link otworzy duże zdjęcie)

Przedszkola pełne wyzwań

Projekt „Przedszkole pełne wyzwań” to oprócz dodatkowych zajęć w przedszkolach w Klewkach i Klebarku Wielkim ale również szereg wyjazdów edukacyjnych dla dzieci. W tym roku młodzi adepci muzyki uczestniczyli w koncercie rodzinnym pt. Fascynująca perkusja w Krainie Disneya w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Podczas koncertu młodym słuchaczom zaprezentowano najpiękniejsze utwory z filmów Walta Disneya, jak "Piękna i bestia", "Pocahontas", czy "Dzwonnik z Notre Dame". Ponadto zespół wykonał utwory z innych produkcji takich jak: "Harry Potter i kamień filozoficzny", "Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły" oraz "Władca Pierścieni - Drużyna Pierścienia". Maluchy i ich rodzice byli pod wielkim wrażeniem świata muzyki. Zorganizowano również kolejne wyjazdy na warsztaty kulinarno-artystyczne w Playschool w Olsztynie oraz do Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie gdzie przedszkolaki uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych oraz w zajęciach o Mikołaju Koperniku. Przedszkolaki z Klebarka odwiedzili również Teatr Lalek  podczas którego obejrzeli spektakl „Kukuryku na patyku, czyli o dwóch takich”.

Uczestnicy projektu mają zapewniony transport, suchy prowiant oraz bilety wstępu i warsztaty w odwiedzanych instytucjach.

Ale to nie wszystkie wyjazdy, już 3 czerwca maluchy z obu przedszkoli pojadą na spektakl taneczny pt. „Pan Kejk” do Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej oraz 21 czerwca do Centrum Nauki Experyment w Gdyni, natomiast Teatr Lalek 14 czerwca odwiedzi Przedszkole z Klewek.

Opublikowano: 14 maja 2018 11:06

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 349

Zdjęcia: