(link otworzy duże zdjęcie)

Ruszyło głosowanie na siłownię plenerową od Nestle!

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji "Nestle porusza Polskę" do wygrania są siłownie zewnętrzne dla samorządów, które zgłosiły chęć udziału w akcji i otrzymają największą ilość głosów.

Przystąpiliśmy do konkursu, a zgłoszona przez nas lokalizacja na siłownię zewnętrzną to teren położony przy Remizie OSP i Świetlicy Wiejskiej w Nowej Wsi.

Apelujemy zatem do wszystkich osób, które chciałyby wspomóc nasze starania o systematyczne głosowanie na naszą inicjatywę. 

Głosowanie
internetowe potrwa do 30 czerwca 2017r.

Głosować można na stronie: https://www.nestleporusza.pl/glosowanie

W wyszukiwarce lokalizacji należy wpisać: NOWA WIEŚ (wybrać tę położoną w gminie Purda) i oddać swój głos.

Każdego dnia z użyciem jednego adresu mailowego można oddać jeden głos na jedną lokalizację. Nagrodą w konkursie dla lokalizacji, które zdobędą największą liczbę głosów, będzie zagospodarowanie zgłoszonego terenu poprzez budowę siłowni plenerowej składającej się z 9 urządzeń.

Głosujmy codziennie na lokalizację zgłoszoną przez Gminę Purda! Razem możemy więcej! Poruszmy znajomych, sąsiadów, przyjaciół, gminę i cały region! 

Przypominamy, iż to nie pierwsza akcja, w której nasza Gmina bierze czynny udział. W minionym roku dzięki zaangażowaniu mieszkańców i licznej grupie internautów wygraliśmy SIŁOWNIĘ PLENEROWĄ W PURDZIE.

Wierzymy, że i tym razem się uda! Liczymy na Państwa wsparcie!

Opublikowano: 16 maja 2017 14:56

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1006