(link otworzy duże zdjęcie)

Przedszkole pełne wyzwań w Klewkach

Po Klebarku Wielkim, przyszedł czas na przedszkole w Klewkach, w którym 19 kwietnia odbyło się spotkanie inicjujące projekt. Celem spotkania było zapoznanie rodziców z celem projektu i jego zakresem rzeczowym, które przedstawił kierownik projektu Sekretarz Gminy Pan Rafał Wilczek i koordynator przedszkolny dyrektor przedszkola Pani Jadwiga Piotrak. Ważnym punktem spotkania było przeprowadzenie formalnej rekrutacji do projektu, które przeprowadziła Pani Marzena Moszczyńska, pełniąca funkcję w projekcie specjalisty ds. monitoringu i rekrutacji.
Projekt skierowany jest do 69 dzieci w wieku 3-6 l., ich rodziców oraz nauczycieli przedszkola. W ramach projektu będą prowadzone do czerwca 2018 roku warsztaty taneczne, plastyczne, teatralne, nauka języka angielskiego, zajęcia fizyczne, eksperymenty, robotyka z lego, zakup tablic multimedialnych wspomagających naukę języka i prowadzonych zajęć, zajęcia sportowe z piłką, nauka gry w szachy, wyjazdy do teatru lalek, do Centrum Eksperymentu, do Filharmonii, warsztaty muzealne w Muzeum Warmii i Mazur, Play School, Biblioteka Multimedialna
Część zajęć będzie prowadzona w udziałem rodziców. Rodzice oraz nauczyciele odbędą cykl szkoleń z zakresu doskonalenia swoich kompetencji.

Opublikowano: 20 kwietnia 2017 13:41

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 353

Zdjęcia: