(link otworzy duże zdjęcie)

Halowy turniej piłki nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Purda za nami

Tradycyjnie, jak co roku w marcu, reprezentacje piłkarskie Szkół Podstawowych z terenu Gminy Purda spotkały się w sali sportowej w Marcinkowie, aby walczyć o miano najlepszej uczniowskiej drużyny w halowej piłce nożnej.
 
Główna nagroda to Puchar Wójta Gminy Purda. W roku 2017 owe trofeum wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Szczęsnem prowadzeni przez Pana Wiesława Jaśkiewicza. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a drużyny dyplomy.

Turniej był bardzo zacięty, a o zwycięstwie w całych zawodach decydowały niuanse: stopień koncentracji, dyspozycja dnia poszczególnych zawodników oraz przysłowiowy łut szczęścia. Wszystko to miało znaczenie w walce o kolejność na podium. Śmiało można powiedzieć, że o mistrzostwie mógł zadecydować pojedynczy gol. Szczęsne tego dnia miało najwięcej atutów.

Wyróżnieni zawodnicy oraz klasyfikacja końcowa Szkół Podstawowych wygląda następująco:
1. Szczęsne- 10 pkt.
2. Butryny - 9 pkt.
3. Purda - 7 pkt.
4. Klebark Wielki - 3 pkt.
5. Nowa Wieś - 0 pkt.

Król strzelców (8 bramek) - Marcin Baniszewski
Najlepszy zawodnik - Kewin Zimerman
Najlepszy bramkarz - Szymon Nawrocki
Najmłodszy zawodnik - Karol Lejman
Najaktywniejszy zawodnik - Asia Zieńko

Wszystkim zawodnikom dziękujemy serdecznie za udział oraz grę fair play. Opiekunom dziękujemy za ich zaangażowanie i wyszkolenie drużyn, a organizatorom za sędziowanie oraz przygotowanie imprezy. Gratulujemy zwycięzcom i zawodnikom wyróżnionym. Życzymy samych sukcesów.

Opublikowano: 17 marca 2017 10:14

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 569

Zdjęcia: